Preventívna prehliadka

Rated 5 out of 5
19. apríla 2024

Na odporúčanie môjho brata som si radšej chvíľu počkal, kým sa pani doktorke podarilo podpísať zmluvu s poisťovňou Dôvera a stálo to za to: profesionalita a ústretovosť v tejto ambulancii sú viac ako za päť hviezdičiek! Hoci je ambulancia v Rožňave od môjho bydliska 2x bližšie, objednávanie na presnú dobu mi ušetrí oveľa viac času, ako ho stratím cestovaním. Želal by som si, aby ambulancií s takýmto skvelým personálom bolo na Slovensku čo najviac. Vďaka.

Radovan Revúcky

Z 5* dávam 10*

Rated 5 out of 5
26. marca 2024

Tak ako som dal nádpis, tak to v skutočnosti aj je… lebo 5* je určite málo… prístup pani doktorky, ale aj zdravotnej sestry je úžasný… Koľkokrát sem prídem, tolko krát som nad mieru spokojný… všetko tak, ako si predstavujem moderné zdravotníctvo … milé, usmiaté, všetko na čas, bez čakania a všetko odborne vysvetlené…
Veľké ĎAKUJEM…
A odporúčanie? Dobro sa chváli samo… 😉

Ján S.

Poďakovanie

Rated 5 out of 5
12. februára 2024

Veľmi pekne ďakujem za perfektný a profesionálny prístup pani doktorky a sestričky. Odporúčam všetkým čo ešte váhajú s návštevou urológie. Ešte raz ďakujem.

Vladimír Hurajt

Zmena UROLOGa

Rated 5 out of 5
30. januára 2024

Pred casom 2022 som bol pacientom u jedneho nemenovaneho Popradskeho Urologa, ale nebol som spokojny. Odhodlal som sa vsak ku zmene a som milo prekvapeny ako moja dg *hyperplazia prostaty* uspesne napreduje po klinickej stranke. Vdaka pani Doktorka…. Aj sestricka samozrejme. 😀

pacient Ivan

Doktorka s pravdivym a zasluženým hodnotením. 1.december 2023.

Rated 5 out of 5
4. decembra 2023

Moje hodnotenie je taktiež 100 percent. Mily aprofesionálny prístup pani doktorky. Musim povedať, že spolu so sestričkou su dobrý tím. Chcem sa im podakovať za ich milý a odborný prístup k pacientom. Ak niekto potrebuje taketo vyšetrenie veľmi odporučam.

-František.

-

Rated 5 out of 5
24. novembra 2023

ďakujem p. doktorke za veľmi odborný, profesionalny a osobný prístup. Dúfam, že aj slovenské zdravotníctvo si váži tachýto odborníkov s ľudským srdcom.

Ján

Poďakovanie a veľká spokojnosť

Rated 5 out of 5
3. novembra 2023

Pani doktorka pri mojom vyšetrení sa ukázala nielen ako vynikajúca odborníčka ale v prvom rade človek. Milo a citlivo povysvetľovala, ukľudnila. Jedným slovom je perfektná. Zaslúži si maximálny počet hviezdičiek. Pani doktorka ďakujem. Daniel.

Daniel

Veľká spokojnosť

Rated 5 out of 5
24. októbra 2023

Moje prvé preventívne urologické vyšetrenie. Pani doktorka milá, komunikatívna … vyšetrenie rýchle a hlavne bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Pre mňa bolo omnoho prijateľnejšie ísť na vyšetrenie k lekárke (nie lekárovi) a svoje rozhodnutie neľutujem. Počas vyštrenia prirodzená bežná komunikácia a pacient si ani neuvedomí, že je po vyšetrení. Bol som veľmi spokojný a odporúčam túto lekárku aj ostatným …

Jozef

Preventívna prehliadka

Rated 5 out of 5
3. októbra 2023

Maximálna spokojnosť . Veľmi príjemná a profesionálna pani doktorka. Ďakujem .

Jozef

Kontrola po roku = Super!

Rated 5 out of 5
26. septembra 2023

Už pred rokom som v recenzii pani doktorku označil ako lekárku s veľkým L a nemýlil som sa.Tentoraz sme boli na vyšetrenie aj s manželkou a tak,ako ja si ju taktiež nevie vynachváliť – milá, usmiata, ľudská a profesionálna.A sestrička taktiež.
Ďakujeme

Ľubomír a Štefánia

Akútne ošetrenie a profesionálny prístup 1 ⭐️

Rated 5 out of 5
25. septembra 2023

Po dlhšom čase som stretol milú, profesionálnu, ústretovú doktorku, ktorej sa chcem poďakovať za rýchle akútne ošetrenie.
Som maximálne spokojný. 🔝🔝🔝

Michal B.

-

Rated 5 out of 5
14. septembra 2023

Ďakujem Pani doktorke a sestričke za milý prístup k pacientom. Sme veľmi spokojní odporúčam každému.

Rodina Balážovcov

-

Rated 5 out of 5
23. augusta 2023

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za váš profesionálny prístup k pacientovi, takýchto lekárok potrebujeme v okrese viac. želám vám pekný zvyšok dňa.

Miloslav S

-

Rated 5 out of 5
22. augusta 2023

Vyšetrenie v ambulancii pani doktorky bola výborná voľba. Boli sme so 6-ročným synom, mali sme obavy z vyšetrenia. Musím povedať, že s takým úžasným prístupom som sa ešte nestretla. Pani doktorka je milá, empatická a komunikácia zrozumiteľná či už s deťmi alebo rodičmi. Maximálna spokojnosť! Ďakujeme 🙂

Anna Mrázová

PREVENTÍVNA PREHLIADKA

Rated 5 out of 5
21. augusta 2023

Skvelý prístup k pacientovi
i samotné vyšetrenie.

RUDOLF STRAKULAK

Spokojnosť odporúčam

Rated 5 out of 5
28. júna 2023

Pani doktorka je milá a profesionálna odborníčka ktorú odporúčam každemu a tiež aj sestrička je príjemná a ústretová maximálna spokojnosť ďakujem že ste

Jozef Duchoň

Poďakovanie a veľká spokojnosť.

Rated 5 out of 5
6. júna 2023

Absolvoval som prvé vyšetrenie na urologickej ambulancií. Priznám sa, že som ho dlho odsúval, ale nakoniec som sa odhodlal. A spravil som dobre ako aj vo výbere pani doktorky. Maximálne odborný a zároveň ľudský prístup z jej strany. Aj sestrička je veľmi milá. Môžem jej služby iba doporučiť. Ďakujem pekne.

Rudolf-KK

Super

Rated 5 out of 5
24. mája 2023

Ďakujem pani Doktorke a sestričke za veľmi profesionálny a ľudský prístup. Som rád že som si ju vybral a dostal termín vyšetrenia. Bol som tam prvý krát je pravda že som mal trochu strach ale ten prešiel do 2 minút keď som vošiel na vyšetrenie. U mňa 10 hviezdičiek.

Patrik

Dakujeme, ze Vas mame

Rated 5 out of 5
17. apríla 2023

Mozem potvrdit, ze 5 hviezdiciek v celkovom hodnoteni je malo. Pani doktorka by si zasluzila minimalne 10 😉

Miroslav

-

Rated 5 out of 5
16. apríla 2023

So zdravotnou starostlivosťou urologickej ambulancie MUDr. Dominiky Korenek a jej zdravotnej sestry som veľmi spokojný, pretože ich odborný a osobný prístup je na vysokej profesionálnej úrovni. Preto doporučujem pacientom s urologickými problémami využiť liečebnú starostlivosť v tejto ambulancii.

-Anton

-

Rated 5 out of 5
29. marca 2023

Ambulancia pani doktorky je dôkazom, že i v slovenských reáliách dokáže existovať zariadenie, ktoré:
1. vie zmenežovať systém návštev pacientov tak dobre, že vyšetrenie ako pacient absolvujete v čase, na ktorý ste objednaný a bez čakanie v húfe ľudí!
2. vykoná rýchle, detailné a odborné vyšetrenie,
3. poskytne profesionálny, asertívny a pritom citlivý ľudský prístup..
Klobúk dole pani doktorka i sestrička, ďakujem za zistenie, že sa to dá i u nás!

Ladislav

-

Rated 5 out of 5
27. februára 2023

Chcem sa poďakovať pani doktorke za jej prístup, ľudskosť vedomosti, som rád, že som si ju vybral a dostal super termín vyšetrenia. Ďakujem 👍

Jozef

Poďakovanie

Rated 5 out of 5
9. februára 2023

Ďakujem pani lekárke a sestričke za profesionálny a ľudský prístup.. Sú vzorom,ako by to mohlo učinkovať v našom zdravotníctve.

Rudolf Hosa

Ďakujem a odporúčam

Rated 5 out of 5
7. februára 2023

Ďakujem pani lekárke a sestričke za profesionálny a ľudský prístup. Sú vzorom, ako by to mohlo vyzerať aj v našom zdravotníctve. Srdečná vďaka.

Milan

Ďakujem

Rated 5 out of 5
31. januára 2023

Chcem sa úprimne poďakovať pani doktorke za úžasný profesionálny, ale aj ľudský prístup. Jej práca je dôkladná a na veľmi vysokej úrovni. Pri tej príležitosti ďakujem aj jej veľmi milej a šikovnej sestričke. Prajem veľa úspechov a radosti z práce. Ľubica

Ľubica Vereščáková

Spokojnosť

Rated 5 out of 5
18. januára 2023

Maximálna spokojnosť, profesionálny prístup, príjemné prostredie, ústretovosť.

Ing. Peter Siska

Ďakujem

Rated 5 out of 5
28. decembra 2022

Pani doktorke Korenek veľmi pekne ďakujem za to, že má prijala, za to, že sa mi venovala tak, ako by sa mal každý lekár. Je to odborník, profesionál a hlavne človek, ktorý vie pochopiť pacienta. Jej povolanie je jej poslanie, nech sa vám darí a nech je vždy viac a viac spokojných nás, vašich pacientov. ĎAKUJEM.

Mária R.

Dôkaz,že ešte existujú lekári s veľkým L

Rated 5 out of 5
28. novembra 2022

Dnes som bol konečne na prvej urologickej prehliadke v živote a to už nie som nejaký mladík.Šiel som tam s „malou dušičkou“,ale zbytočne – táto mladá,milá a predsa profesionálna doktorka bola v celom rozsahu,ľudsky príjemná ,s citlivým prístupom a odborne na úrovni.
Ďakujem pani doktorka,je to na 10 hviezdičiek.

Ľubomír

Ďakujem

Rated 5 out of 5
3. novembra 2022

Veľké ďakujem pani doktorka👍

Miroslav

... nehanbite sa...

Rated 5 out of 5
25. októbra 2022

Chcem sa veľmi poďakovať za max. profesionálný prístup ku nám, pacientom chlapom, ktorí sa ako ja konečne odvážia na preventívnu prehliadku. Zo strany pani doktorky to bol milý prístup s vysvetlením všetkého, čo má čaká, a aj keď ona o sebe povedala, že je prísna, je to potrebné, a k môjmu prekvapenie, nebolo to také „hrozné“. Chlapi, zahoďte strach a hanbu, a choďte ku tejto milej pani doktorke na „preventívku“.

Rudo

-

Rated 5 out of 5
21. októbra 2022

Good

Štefan

Poďakovanie

Rated 5 out of 5
18. októbra 2022

Chcem sa poďakovať pani doktorke 😇, ktorá má milo prekvapila, vyšetrila ma bez čakania, je to odborníčka, chodil som k nej ešte keď pracovala v nemocnici v Poprade, ďakujem.

Ján

Veľká spokojnosť

Rated 5 out of 5
17. októbra 2022

Minulý týždeň som bol na vyšetrení v novej ambulancii, veľmi som spokojný s prístupom pani doktorky, či už profesionálne, alebo ľudsky.
Môžem len doporučiť, takisto krátka čakacia doba, Ďakujem.

Jozef

5*

Rated 5 out of 5
16. októbra 2022

Maximálna spokojnosť. Milá a šikovná pani doktorka. Ďakujem.

Kamila

Úžasné

Rated 5 out of 5
10. októbra 2022

Na základe môjho prvého vyšetrenia môžem zhodnotiť profesionálny a odborný prístup lekárky, na prekvapenie žiadna čakacia doba. Ďakujem a chválim…

Anton

Spokojnosť

Rated 5 out of 5
9. októbra 2022

Som veľmi spokojná. Pani doktorka je ústretová, zaujíma sa o pacienta, všetko podrobne vysvetľuje, odpovedá na otázky.

Majka

Chválim

Rated 5 out of 5
6. októbra 2022

Áno, chválim túto pani doktorku, ktorá je ukážkou toho, že existujú lekári, ktorí majú záujem o pacienta a chcú mu pomôcť,
Držím palce, nech sa vám darí 👍👍👍👍👍vôbec som nečakala, že ešte tento rok dostanem termín, ďakujem vám

Alena

super

Rated 5 out of 5
3. októbra 2022

Veľmi príjemná a profesionálna pani doktorka. Vzala nás aj keď už končila a my sme meskali. Fakt super.

Iveta

Klobúk dole

Rated 5 out of 5
9. júna 2022

Pani doktorka dostala odo mňa všetkých 5 hviezdičiek a keby sa dalo dám jej aj desať. Výborná lekárka, odborníčka s citlivým prístupom k pacientovi. Rodinných lekárov u nás asi ťažko nájdeme, ale pani doktorku môžem práve za takú, v odbore urológia, pokladať. Zbytočné je míňať na pochvalu veľa slov, tieto vari stačia na to, aby som povedal, že je perfektná.

Dr. P. Svetoň